Mesélőföld is hívott, gondolkodás nélkül mentem, bár a komfortzóna még abban az időben is
kényelmesebb volt, de engedtem magamnak a kilépést és bátorítottam rá magam. Csodálatos
élmény volt, minden pillanata. Te, a csoport tagjai, az erejük, a biztonság ami megtartott és a
tenyerén hordott. És a Barlang… a születés… ahol világra hoztam azt aki lenni akarok, azt aki
valójában vagyok! Nem tudtam, hogy mit fog hozni számomra, hogyan ismerem majd fel a
jeleket, hogyan történik a folyamat.
Eleinte kerestem a változást, aztán beláttam, hogy csak türelemmel engednem kell magam, és
hogy ennek a folyamatnak az eredményét csakis visszatekintve fogom tudni felismerni. Így
kezdtem el figyelni magamat, ami és ahogyan történik velem. Az Utamat.
És tegnap este megkaptam a választ saját magamról, saját magamnak!
— Kata